سوالات متداول

شرایط پخش آهنگ به چه صورت هست؟

برای انتشار آهنگ نیاز به براورد هزینه در پخش آهنگ داریم مثلا من میخوام سه میلیون تومان هزینه کنم بهترین پیشنهاد و انتخاب برای این هزینه چی هست؟ تیم رسانه جوان لیستی بر اساس بهترین تجربه و انتخاب برای شما چیده و به شما ارائه خواهد داد.

مدت زمان انتشار آهنگ من چقدر هست؟

با توجه به قدرت انتشار و سرعت پخش بسته به تایم مورد نظر متفاوت خواهد بود اما سریعترین زمان ممکن برای پخش های داخلی از قبیل سایت و کانال و اینستاگرام های داخلی 24 ساعت خواهد بود یعنی مثلا هنرمندی در صورت ارسال موزیک خود و داشتن عجله مبنی بر انتشار تا ساعت 17 همان روز اگر ارسال کند موزیکش همان شب منتشر خواهد شد این سریعترین زمان ممکن میباشد.

آیا میتوان مرحله ای پخش زد؟

بله در صورت توافق و تمایل و حتی بعد از پخش به عنوان ریپخش در کانال ها و سایتها و اینستاها میتوان ریپش زد به این صورت که سایتها میتوان پست ویژه هفتگی فعال کرد و کانال و اینستاها هم مجدد پست را ارسال در همان تاریخ جدید میکنند یعنی مجدد پست را میزنند.

چرا باید هزینه قبل انتشار پرداخت شود به چه صورت هست اطمینان ما؟

با انتخاب پلن مورد نظر و توافق و حدود تایم انتشار و البته تایید موسیقی و موزیک هنرمند مطابق با قوانین ایران و پرداخت هزینه تایم دقیق انتشار را به شما خواهیم داد.

هزینه ها قبل از انتشار دریافت با توجه به تجربه کاری و قوانین کپی رایت که نمیتوان موزیک منتشر شده را به راحتی حذف کرد حتما حتما باید قبل از انتشار تسویه کامل مالی شود.

چگونه متوجه میشویم موزیک ما را پخش کرده اید یا پخش شده است؟

تیم ما علاوه بر انتشار و هماهنگی برای پخش ، مدیریت پخش را نیز به عهده دارد یعنی حتی اگر هنرمند و مشتری وقت چک کردن سایت و کانال و اینستاها را نداشته باشد

تمامی موارد را جز به جز و تک تک بررسی کرده و در نهایت به عنوان گزارش نهایی از لیست و لینک مورد نظر خواننده برای شما ارسال خواهیم کرد.

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان